Sprawdź naszą ofertę

PROACE VERSO

Rabat do 46 000 zł

PROACE

Rabat do 35 300 zł

PROACE CITY VERSO

Rabat do 21 500 zł

PROACE CITY

Rabat do 13 200 zł

HILUX

Rabat do 17 000 zł

Toyota Professional

Zapytaj o ofertę

Toyota Professional Centrum Samochodów Dostawczych

W biznesie zaufanie jest najważniejsze

Samochody dostawcze Toyoty zostały zaprojektowane, aby odpowiadać na konkretne potrzeby i wspierać Cię w codziennych wyzwaniach. Niezawodne, oszczędne i pełne inteligentnych rozwiązań – właśnie takie powinny być auta do pracy.

Zapraszamy do kontaktu


Toyota Professional Szczecin

Adres:

ul . Struga 31B, 70-777 Szczecin

telefon: 91 42 00 606

e-mail: recepcja184@toyotaszczecin.pl

Jakub Wróblewski - Kierownik

e-mail: wroblewski184@toyotaszczecin.pl

tel: 91 42 00 608

tel komórkowy: 509 422 090

Mateusz Nowak - Konsultant ds sprzedaży samochodów dostawczych

e-mail: nowak184@toyotaszczecin.pl

tel: 91 42 00 605

kom: 789 029 885

Marek Chrobot - Konsultant ds sprzedaży samochodów dostawczych

e-mail: chrobot184@toyotaszczecin.pl

tel: 91 42 00 609

kom: 690 322 576

Przemysław Kaczmarczyk - Kierownik

e-mail: kaczmarczyk184@toyotaszczecin.pl

tel: 91 42 00 613

tel komórkowy: 609 609 427

Kacper Szychowski - Doradca serwisowy

e-mail: szychowski184@toyotaszczecin.pl

tel: 91 42 00 610

Piotr Afelt - Doradca serwisowy

e-mail: afelt184@toyotaszczecin.pl

tel: 91 42 00 615

Robert Dzięgelewski - Doradca serwisowy

e-mail: dziegelewski184@toyotaszczecin.pl

tel: 91 42 00 612

Patrycja Adamczyk

e-mail: adamczykkul184@toyotaszczecin.pl

tel komórkowy: 609 609 653

ul . Struga 31B, 70-777 Szczecin

e-mail: dostawcze@toyotaszczecin.pl

tel: 91 42 00 606

Karolina Ochman - Kierownik

e-mail: ochman184@toyotaszczecin.pl

tel: 91 42 00 620

tel komórkowy: 512 595 003

Zapytaj o ofertę

Pola z gwiazdką (*) są obowiązkowe.